Mobirise Mobirise v4.5.4
Dijital Akademi'de
TEMEL ve İLERİ|
Fotoğraf Seminerleri!

Dijital Akademi, her seviyede fotoğraf çekmeyi sevenler için danışmanlık hizmetleri vermektedir. Bunun için temel ve ileri düzey seminerler düzenler. Fotoğraf ekipmanı almak isteyenler için en doğru ekipmanın seçilmesi için önerilerde bulunur. Fotoğraf gösterileri, fotoğraf kursu ve sohbet toplantılarıyla fotoğraf severler için sıcak bir paylaşım ortamı sunar.

Etkinlik ve Seminerlerden Haberdar Olmak İçin

1

En fazla 12 Kişilik Sınıflarda bire bir etkileşim

Dijital Akademi'de her öğrenci ile bire bir etkileşimle eğitim yapılır. Makinası ne marka model olursa olsun her konuşulan konu onun makinasına özel olarak gösterilir.

2

Fotoğraf Makinanız yoksa biz sağlıyoruz

Eğer fotoğrafçılıkla ilgili bilgi sahibi olmadan fotoğraf makinası almak istemiyorsanız ders sırasında kullanmanız için makinanızı biz sağlıyoruz. Sonrasında en uygun makinayı beraber seçiyoruz.

3

Fotoğrafçılığınızı geliştirmeniz için geziler

Pratik yapmadan fotorğafçılığınız gelişmeyeceği için sadece Dijital Akademi öğrencilerinin katılabildiği gezilere katılma imkanınızı olacak..

4

Fotoğrafçılıkla ilgili sohbet ve gösteriler

Dijital Akademi'de yapılan sohbet ve etkinliklerle fotoğrafçılık bilginizi artırabilir yeni fotoğrafçılık teknikleri öğrenebilirsiniz.

Dijital Akademi'de Eğitim Almış Fotoğrafçılar ne dediler?

Fotoğrafçılık kariyerime Dijital Akademi’de Melih Özbek’ten ders alarak başladım. Melih, sıkıcı olan fotoğrafçılığa giriş dersini bile gerek bilgisi, gerekse esprili anlatımıyla kolaylaştıran bir eğitmendir. Konuyu uzatmadan anlatır, almak istediğinizi hızlı ve kolaylıkla alırsınız. Dijital Akademi, diğer eğitmenlerin ve eğitimlerin de titizlikle seçildiği, kaliteli bir ortamda fotoğraf öğrenmek isteyenlerin buluştuğu merkezdir.

Dijital Akademi, fotoğraf makinası ile kurduğum iletişimde bana, kelimeleri ve cümleleri nasıl kuracağımı ve anlamlı paragrafları nasıl ortaya koyacağımı öğreten yer. Teknik anlamda, tecrübelerini en doğru şekilde aktaran Sevgili Melih Özbek sayesinde, kendi fotoğrafçılık deneyimimi oluşturabiliyorum. Ve hayatın fotoğraflanmaya, dolayısıyla yaşanmaya değer olduğunu sürekli hatıramda tutuyorum. Yepyeni bir açıya kavuşmak ve bambaşka bakmak için Dijital Akademi çok doğru bir yer.

Fotoğraf tekniği ve ekipmanları hakkında aklınıza gelebilecek her türlü sorunun yanıtını Melih Özbek'in eğlenceli derslerinde bulmak mümkün. Dahası, fotoğrafa gönül vermiş pek çok insanla tanışmak, harika etkinliklere ve fotoğraf gezilerine katılmak, yeni dostluklar edinmek, fotoğraflarınızı paylaşacağınız bir platforma sahip olmak da mümkün...Bu yüzden Dijital Akademi fotoğrafa başlayacaklar ve başlamış ama daha da uzmanlaşmak isteyenler için çok doğru bir adres.

Sadece fotoğraf çekmeyi değil, fotoğrafa ve fotoğraflayacağınız her şeye dair bambaşka bir bakış açısı kazandıran aynı zamanda genel kültürünüzü çokça arttıran harika bir yer. Melih Hocayı dinlemek büyük keyif!

Melih Özbek alanında en iyilerden bir tanesidir. Temelden başlayarak, ayarlar, kompozisyon, çekim teknikleri ve post process işlemleri başta olmak üzere, fotoğrafçılık ile alakalı her şeyi kurslarından öğrenebilirsiniz. Kesinlikle tavsiye ederim.

Fotoğraf ve fotoğraf üzerine teknik en iyi eğitim alacağınız bir kurs... kesinlikle ve altını çizerek tavsiye ederim...

Dijital Akademi kurucusu Melih Özbek'in TEDx Konuşması

Melih Özbek yazılım sektöründen profesyonel fotoğraçılığa nasıl geçiş yaptığını anlatıyor

Bizi Takip Edin!