Dijital Akademi

2009 Nisan ayında açılan Melih Özbek Dijital Akademi, her seviyede fotoğraf çekmeyi sevenler için danışmanlık hizmetleri verir. Bunun için temel ve ileri düzey seminerler düzenler. Fotoğraf ekipmanı almak isteyenler için en doğru ekipmanın seçilmesi için önerilerde bulunur. Fotoğraf gösterileri ve sohbet toplantılarıyla fotoğraf severler için sıcak bir paylaşım ortamı sunar.

1

Fotoğraf ve Fotoğrafçılık Seminerleri

Dijital Akademi geniş bir yelpazede yeni başlayanlardan tecrübeli fotoğrafçılara kadar tüm seviyelerde seminerler organize eder.

2

Fotoğraf Gösterileri

Dijital Akademi, fotoğrafçıların çektikleri fotoğrafları fotoğraf severlere ulaştırmaları için ortam sağlar. Fotoğrafların en iyi şekilde sunulması için yüksek çözünürlüklü projektör cihazlarıyla keyifli fotoğraf gösterileri düzenler.

3

Fotoğraf Çekmek ıçin Fırsatlar

Dijital Akademi, amacı fotoğraf çekmek olan etkinlikler düzenler, bu etkinliklerde fotoğrafçıların hayal ettiği fotoğrafların çekilmesinde danışmanlık yapar, fotoğrafların son haline gelmesinde yardımcı olur ve bunların fotoğraf severlere sunumlarını sağlar.

4

Fotoğraf Ekipmanı Danışmanlığı

Dijital Akademi, fotoğrafçıların fotoğraf çekme alışkanlıklarına, bu iş için ayırdığı bütçeye, fotoğrafçının tecrübesine göre en doğru ekipmanı alması için yardımcı olur, gerekirse ekipmanı alacağı yeri seçer ve fotoğrafçının gerçekten kullanacağı ve beklentilerine cevap veren ekipmanı almasını sağlar.