Camera RAW

RAW olarak çektiğiniz fotoğrafların ne büyük potansiyeli olduğunu biliyor musunuz? RAW fotoğraflarınızın sırlarını öğrenin.

2 saat

İçerik
RAW formatında çekilen fotoğrafların Adobe Camera RAW eklentisinde nasıl işleneceği ve RAW formatının tüm avantajlarının nasıl kullanılabileceği gösterilecektir.

Seminer sonunda kazanılacak beceriler
Katılımcıların Adobe Camera RAW eklentisinin kullanımı konusunda bilgi sahibi olması ve RAW dosyalarının potansiyelini öğrenip çektikleri fotoğrafları işlerken en yüksek faydayı sağlamaları hedeflenmiştir.

Kimler Katılmalı?

 • Fotoğraflarını RAW formatında çeken ancak işlerken RAW avantajlarından yeterince faydalanmadığını düşünen fotoğrafçılar

  Anlatım şekli
  Seminer örnek fotoğraflarla uygulamalı olarak anlatılacaktır.
  Seminer için gerekenler
 • Hayal gücü
 • Not defteri
 • Heves :)  


  Bora Uçak kimdir
  2006'dan beri Ankara ve Antalyada tanıtım, reklam ve stock fotoğrafları çekiyor. Yurtici fotoğraf çekimlerinin yanı sıra, yurtdışında faaliyet gösteren micro ve macro 10?dan fazla stock fotoğraf ajansında 5.000?den fazla fotoğrafı sergileniyor ve satılıyor.
  Bugüne kadar 100.000 adetten fazla imajı dünyanın farklı yerlerindeki reklam ve tanıtım projelerinde yayınlanmak üzere bu ajanslardan satıldı. Stock fotoğrafçılık, ve Stock fotoğraf çekim teknikleri başta olmak üzere halen farklı alanlardaki eğitimlerini Dijital Akademi'de veriyor.