Stock Fotoğrafçılığı

Siz de hem böyle fotoğraflar çekip hem para kazanmak ister misiniz? Bu seminer sizin için.

8 saat

İçerik
Stock fotoğrafçısı Bora Uçak, hangi sitelere ne tip fotoğraflar göndermek gerektiğinden başlayarak, fotoğrafların çekimi, işlerken dikkat edilmesi gerekenler, stock fotoğraf ajanslarının kriterleri ve sonunda satılan fotoğraflarınızın karşılığında ödenen paranın nasıl ve ne zaman çekilecegine kadar stock fotoğrafçılığı ile ilgili tüm detayları anlatıyor

Seminer sonunda kazanılacak beceriler
Katılımcıların stock fotoğrafçılık ajanslarının standartları, bu ajansların ne tür fotoğrafları kabul ettikleri, bu fotoğrafların çekim aşaması, bilgisayarda nasıl işleneceği ve ödemelerin nasıl ve ne zaman yapıldığı konularında bilgi sahibi olmaları

Kimler Katılmalı?

 • Fotoğraf çekerek para kazanmayı isteyenler

  Anlatım şekli
  Seminerin uygulamalı ve teorik bölümleri olacak, anlatılan konuların uygulamaları stüdyo ortamında katılımcılarla beraber uygulanacaktır.
  Seminer için gerekenler
 • Hayal gücü
 • Not defteri
 • Heves :)  


  Bora Uçak kimdir
  2006'dan beri Ankara ve Antalyada tanıtım, reklam ve stock fotoğrafları çekiyor. Yurtici fotoğraf çekimlerinin yanı sıra, yurtdışında faaliyet gösteren micro ve macro 10?dan fazla stock fotoğraf ajansında 5.000?den fazla fotoğrafı sergileniyor ve satılıyor.
  Bugüne kadar 100.000 adetten fazla imajı dünyanın farklı yerlerindeki reklam ve tanıtım projelerinde yayınlanmak üzere bu ajanslardan satıldı. Stock fotoğrafçılık, ve Stock fotoğraf çekim teknikleri başta olmak üzere halen farklı alanlardaki eğitimlerini Dijital Akademi'de veriyor.